Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


12-10-2015 09:04

Spotkanie informacyjne "Nowa perspektywa dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą"

21 października Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy  Europejskich w Sosnowcu organizuje spotkanie informacyjne "Nowa perspektywa dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą".

Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane pozyskaniem wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz omówione zostaną zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie.

Godz. spotkania: 10.00-13.00

Miejsce: Lokalny Punkt  Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu (siedziba Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego) , ul. Jana Kilińskiego 25, 41-200 Sosnowiec.

Tematyka spotkania:

1. Możliwości uzyskania wsparcia na otwarcie działalności gospodarczej w ramach nowej i poprzedniej perspektywy finansowej.

2. Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dotyczącego otwarcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w ramach środków z RPO WSL 2014-2020 oraz w ramach POWER.

3. Zasady przygotowania wniosku o pożyczkę na otwarcie działalności dla osób pracujących, bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo (Działanie 6.2. PO KL).

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu  prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: a.ligenza@oddzial.fundusz-silesia.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy na spotkanie.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 72 85 951 p. Anna Ligenza.

 

 
Pobierz dołączony plik
Nazwa dokumentuPobrano
1) Formularz zgłoszeniowy Dokument WORD 141

Wyświetlono: 406 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]