Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


28-09-2015 14:33

Przed nami kolejna edycja Ogólnopolskiego Marszu Seniora

3 października organizowany jest w Dąbrowie Górniczej IV Ogólnopolski Marsz Seniora.

Ogólnopolski Marsz Seniora to projekt, którego inicjatorką jest Beata Małecka-Libera.

Regionalna edycja wydarzenia, która odbyła się w 2011 roku w Dąbrowie Górniczej, oraz trzy kolejne – ogólnopolskie, okazały się ogromnym sukcesem. Pierwsza zgromadziła 500 osób, w tym 200 aktywnie uczestniczących, natomiast kolejne edycje ogólnopolskie, które organizowane były kolejno w Będzinie, Porębie oraz Sosnowcu – po około 200 aktywnych uczestników. W tym roku Marsz odbędzie się na terenie Dąbrowy Górniczej w Parku Hallera w dniu 3 października.

Organizatorem wydarzenia, które Poseł Beata Małecka-Libera obejmuje swoim patronatem honorowym, jest PZU, w oparciu o Porozumienie Ministerstwa Zdrowia z PZU w zakresie wspólnych działań na rzecz promocji zdrowego i aktywnego stylu życia.

Zapewnione będą kije do nordic walking dla tych uczestników, którzy nie będą mieć ze sobą swoich, rozdanie przewodnika Pascala „Zdrowy i aktywny weekend w Polsce”, rozlosowanie ciekawych nagród, a także organizację strefy „Podziel się kilometrem”, w której zbierać będziemy pieniądze na rzecz jednego wybranego lokalnego NGO’s. Zorganizujemy także mini Strefę Zdrowia, na którą będą składać się gabinety z lekarzami.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

 

 
Pobierz dołączone pliki
Nazwa dokumentuPobrano
1) Zaproszenie 1 Dokument JPG 149
2) Zaproszenie 2 Dokument JPG 141

Wyświetlono: 375 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]