Aktualności

Urząd Miasta=>Aktualności

Rozmiar tekstu: A A A Wydrukuj artykuł


16-06-2015 12:53

Konsultacje projektu programu NFOŚiGW dot. termomodernizacji budynków jednorodzinnych

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej serdecznie zaprasza Państwa do udziału w spotkaniu – „Konsultacje projektu programu NFOŚiGW dot. termomodernizacji budynków jednorodzinnych” – które odbędzie się 23 czerwca 2015 r., w godz. 9.30-13.30, w siedzibie NFOŚiGW, Warszawa ul. Konstruktorska 3a, sala 102.

Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane otrzymanie wsparcia NFOŚiGW na inwestycje termomodernizacyjne budynków jednorodzinnych – właścicieli domów jednorodzinnych, przedstawicieli stowarzyszeń właścicielskich, przedstawicieli gmin zainteresowanych udziałem mieszkańców w programie Narodowego Funduszu.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc uprzejmie prosimy o rejestrację uczestnictwa w spotkaniu za pomocą formularza zgłoszeniowego, do którego link znajduje się poniżej: http://www.nfosigw.gov.pl/formularze/spotkanie-konsultacyjne-pp-rys Prosimy rejestrować się indywidualnie (jedna osoba w jednym formularzu). Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 19 czerwca 2015 r., do godz. 15.00.

 

Pobierz dołączony plik
Nazwa dokumentuPobrano
1) Zaproszenie Dokument PDF 164

Wyświetlono: 633 razy
Urząd Miasta Poręba - [1870]